WYMIANA I ZWROTY TOWARU

I ZWROT ZAMÓWIONEGO TOWARU

1. Zgodnie z art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z 2000 r. Nr 22 poz. 271 z późn.zm.) KUPUJĄCEMU, który jest konsumentem przysługuje prawo odstąpienia od umowy sprzedaży w terminie 10 dni od dnia otrzymania Towaru.
2. Zwracany Towar nie może nosić śladów użytkowania. Powyższe wymagania co do zwrotu nie naruszają ani nie ograniczają praw KUPUJĄCEGO do złożenia reklamacji zgodnie z przepisami prawa cywilnego. Powyższe wymogi w odniesieniu do konsumentów będą interpretowane każdorazowo zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
3. Zwracany towar należy przesłać na adres: 90GrungeWear, Jacek Jaśkowiak, ul. Rumin 2a, 62-571 Stare Miasto uprzednio wypełniając poniższy formularz:

Formularz Zwrotu Towaru

II WYMIANA ZAMÓWIONEGO TOWARU

1. KUPUJĄCYM przysługuje prawo wymiany danego towaru na inny rozmiar lub model w terminie 10 dni od dnia otrzymania przesyłki.
2. Koszty przesyłki na adres sprzedawcy ponosi KUPUJĄCY.
3. Koszt wysyłki na terenie Polski wymienionego towaru wynosi 15 zł.
4. W przypadku wymian realizowanych za granicą koszty przesyłki naliczane są indywidualnie dla każdego przypadku.
5. SPRZEDAWCA nie przyjmuje paczek wysłanych na koszt adresata ani za pobraniem.
6. Odesłany towar nie może nosić żadnych śladów użytkowania, w innym przypadku towar KUPUJĄCY traci prawo do wymianu Towaru a Towar niespełniający powyższych wymagań zostanie odesłany KUPUJĄCEMU na jego koszt.
7.Wymiana zostanie zrealizowana w terminie 14 dni roboczych od dnia otrzymania przesyłki przez SPRZEDAWCĘ.
8. Wymianie nie podlega Towar objęty promocją, chyba że odrębny regulamin promocji stanowi inaczej.
9. Wymieniany towar należy przesłać na adres: 90GrungeWear, Jacek Jaśkowiak, ul. Rumin 2a, 62-571 Stare Miasto uprzednio wypełniając poniższy formularz:

Formularz Zwrotu Towaru